Střechy Krejčí

Zednické práce Znojmo a okolí.

Úvod / Naše služby / Zednické práce

Pokrývačské práce

Tesařské práce

Klempířské práce

Montáž střešních oken

Zednické práce

Chcete novou střechu?

Neváhejte nás kontaktovat.

V rámci zednických prací provádíme veškeré práce, které souvisí se stavbou či rekonstrukcí střechy. Zednické práce provádíme především v případě stavby nebo rekonstrukce střechy.

Nejčastěji se jedná o tyto práce:

  oprava komínového zdiva
  zdění štítů, atik
  renovace komínů (od půdy výše – starý komín zbouráme pod střechu a na něj vyzdíme nový).

V případě Vašeho zájmu o námi nabízené služby nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme případné nejasnosti a pomůžeme s vhodným výběrem a technickým řešením.

Naše práce

Vybrané realizace naší práce.

Za dobu naší firemní existence jsme realizovali desítky střech a jiných projektů, zde uvádíme některé z nich. Pokud máte i Vy zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Pokrývačské práce Znojmo

Pokrývačské práce Znojmo

Střechy KrejčíPokrývačské práce Znojmo.Úvod / Naše práce / Pokrývačské práce ZnojmoMáte zájem i Vy zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme případné nejasnosti a pomůžeme s vhodným výběrem a technickým řešením.FotogalerieFotografie z...

číst více
Pokrývačské práce Nový Šaldorf

Pokrývačské práce Nový Šaldorf

Střechy KrejčíPokrývačské práce Nový Šaldorf - Znojmo.Úvod / Naše práce / Pokrývačské práce Nový ŠaldorfStřecha byla řešena křížením dvou střešních rovin. Pro pokládku byla použita střešní krytiny Brněnka 14 - režná. Máte zájem i Vy zájem o naše služby? Neváhejte nás...

číst více