Střechy Krejčí

Tesařské práce Znojmo a okolí.

Úvod / Naše služby / Tesařské práce

Pokrývačské práce

Tesařské práce

Klempířské práce

Montáž střešních oken

Zednické práce

Chcete novou střechu?

Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme všechny tesařské práce pro novostavby i rekonstrukce domů. V případě rekonstrukce střechy provádíme i odstranění původní dřevěné střešní konstrukce a střešní krytiny. Součástí je také dodávka potřebného materiálu na místo stavby. Dodávaný stavební materiál pochází vždy od osvědčených dodavatelů.

Co vše v rámci tesařství zajišťujeme

  Výroba a montáž krovů, teras, přístřešků, garážových stání, pergol z masivních dřev syrových nebo KVH

  Zajištění návrhu a dodání vazníkových střešních konstrukcí formou třetí osoby – subdodávka

  Sanace (opravy) a vyrovnávání ploch starých střech.

V případě Vašeho zájmu o námi nabízené tesařské práce nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme případné nejasnosti a pomůžeme s vhodným výběrem a technickým řešením.

Naše práce

Vybrané realizace naší práce.

Za dobu naší firemní existence jsme realizovali desítky střech a jiných projektů, zde uvádíme některé z nich. Pokud máte i Vy zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Pokrývačské práce Znojmo

Pokrývačské práce Znojmo

Střechy KrejčíPokrývačské práce Znojmo.Úvod / Naše práce / Pokrývačské práce ZnojmoMáte zájem i Vy zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme případné nejasnosti a pomůžeme s vhodným výběrem a technickým řešením.FotogalerieFotografie z...

číst více
Pokrývačské práce Nový Šaldorf

Pokrývačské práce Nový Šaldorf

Střechy KrejčíPokrývačské práce Nový Šaldorf - Znojmo.Úvod / Naše práce / Pokrývačské práce Nový ŠaldorfStřecha byla řešena křížením dvou střešních rovin. Pro pokládku byla použita střešní krytiny Brněnka 14 - režná. Máte zájem i Vy zájem o naše služby? Neváhejte nás...

číst více