Střechy Krejčí

O nás.

Úvod / O nás

Prověřené zkušenosti z oboru

Profesionální a plně kvalifikovaný tým pro Vaši střechu.

V oborech pokrývačství, klempířství a tesařství máme několikaleté zkušenosti. Veškeré postupy provádíme v souladu s cechem pokrývačů a klempířů, a proto si za výsledkem naší práce vždy stojíme.

Zabýváme se také návrhem a stavbou pergol, přístřešků a garážových stání.

Pokud si nevíte rady s Vaší střechou, kontaktujte nás a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci.

Komplexní nabídka

Naše služby.

Ať již se jedná o stavbu nové střechy nebo rekonstrukci té původní, vždy jsme schopni poskytnout služby v celém rozsahu od tesařských prací, přes klempířství ať po finální pokládku střešní krytiny.

Pokrývačské práce.

To mě zajímá →

Tesařské práce.

To mě zajímá →

Klempířské práce.

To mě zajímá →

Montáž střešních oken.

To mě zajímá →

Zednické práce.

To mě zajímá →

Recenze od zákazníků

Za kvalitu naší práce hovoří recenze od zákazníků.

Le Ju
Le Ju
09/08/2023
Pan Krejčí je vstřícný a ochotný profesionál. Stavíme RD a stavební firma (Zednictví Ruda Oleksovice) nám v rozporu s PD udělala střechu. Soudní znalec rozhodl celou střechu sundat a udělat znovu. Tuto akci byl ochotný provést právě pan Krejčí. Bezchybně a odborně. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.
Patrik Brodylo
Patrik Brodylo
06/01/2023
Pan Krejčí nám měnil střešní krytinu a instaloval střešní okna. Sám přišel s nápadem na úpravu sklonu na jedné straně, zvýšily se sice náklady, ale výsledek byl nad naše očekávání. Vzhled domu se výrazně zlepšil. Bylo znát, že ho práce baví a velmi mu záleželo, aby odvedl perfektní práci. Což je opravdu vidět. Stále jsme spolu komunikovali, vždy nás informoval o průběhu realizace. Určitě ho v budoucnu opět využijeme na výměnu krytiny stodoly. Můžeme ho stoprocentně doporučit. Brodylovi, Podmyče.
Robert Šebek
Robert Šebek
22/09/2021
Při nátěru plechové střechy jsem zjistil, že přední závětrná lišta je už totálně kaput a nemá cenu ji opravovat. Hledal jsem klempíře, první nezvedal telefon, zkusil jsem pana Krejčího a byl jsem velmi mile překvapen. Zvedl telefon, obratem jsme se domluvili, vyšel mi vstříc i s dobou předání jak starých lišt jako vzoru, tak i pak hotových nových. Velmi milé a vstřícné chování, jasná domluva a dodržení všeho. Moc díky a budu opět vaším zákazníkem, až to bude potřeba. Ať se vám daří.
Pavel Sup
Pavel Sup
28/07/2021
S Panem Markem spolupracuji již delší dobu. Terasa, pergola i střecha v Mikulově. Vše zaměří, připraví podklady a krásně vyrobí. Můžu s klidem doporučit .. cena je vždy vstřícná 👍
Jan Curda
Jan Curda
18/07/2021
Pan krejčí byl vstřícný a vždy se časově přizpůsobil práci odvedl rychle a levněji než jsme byli domluveni